Escape room Szczecin i Escape room dla firm

Escape room – świetny pomysł na imprezy firmowe!

Escape room to coraz popularniejsza forma rozrywki. Polega na zamknięciu uczestników w pokoju pełnym zagadek, które należy wykonać by wydostać się z zamknięcia. Pokoje tworzone są w różnych stylach, każdy znajdzie coś dla siebie. Można np. zostać zamkniętym w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym czy wnętrzu piramidy.

Zagadki mają różny poziom trudności- od łatwych, polegających na złamaniu kodu, po wymagające współpracy kilku osób. Czas na wydostanie się z pokoju jest odgórnie określony, jednak w razie niepowodzenia do pokoju można wrócić i podjąć wyzwanie ponownie.

Taka forma rozrywki jest świetnym sposobem spędzenia czasu nie tylko dla par, czy grup przyjaciół. Coraz popularniejsze jest organizowanie zabawy w escape room dla firm. Imprezy integracyjne w takim miejscu dają współpracownikom okazję do wspólnej zabawy połączonej z trenowaniem pracy w grupie i komunikacji.

Pod względem ilości escape room Szczecin może poszczycić się wysoką pozycją. W tym mieście znajdziemy kilkadziesiąt takich miejsc.