Praktycznie każda młoda para organizująca obecnie wesele stara się zapewnić gościom dodatkowe atrakcje. Sam tort i zabawy weselne organizowane przez wodzireja to za mało. W dzisiejszych czasach sporym zainteresowaniem cieszą się bardziej nowoczesne atrakcje, na przykład fotobudki.

Fotobudka to niewielka, przenośna kabina, w której jak sama nazwa wskazuje można robić zdjęcia. Do dyspozycji użytkowników są różnego rodzaju zabawne gadżety i akcesoria, które urozmaicają kolejne ujęcia. Chętnych do korzystania z nich zazwyczaj nie brakuje. Przy takich mini-sesjach jest mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Młoda panna z wąsami uwieczniona na zdjęciu to w końcu dość niecodzienny widok.

Czy fotobudka na wesele to dobry pomysł? Sporo zależy od upodobań i temperamentu naszych gości. Młodzi ludzie zazwyczaj sami ustawiają się w kolejce do budki. Dla nich fotobudka z pewnością będzie fantastyczną atrakcją. Starsi prawdopodobnie będą podchodzili do niej nieco bardziej sceptycznie.

Nie da się zaprzeczyć, że zdjęcia wykonane w fotobudce są jedyne w swoim rodzaju. To świetna pamiątka i miła odmiana od sztywnych ujęć wykonywanych na profesjonalnych sesjach. Zdjęcia są dostępne od ręki. Goście z pewnością chętnie zabiorą do domu kilka z nich. Po zakończeniu wesela młoda para uzyskuje dostęp do wszystkich zdjęć wykonanych w trakcie imprezy.