Pokazy Barmańskie stają się coraz bardziej popularną formą rozrywki stosowaną na różnego rodzaju imprezach indywidualnych oraz firmowych. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wynajęcia barmanów jako osoby, które efektownie uzupełniają kieliszki alkoholem ale także istnieje możliwość przygotowania zindywidualizowanych pokazów barmańskich. Przedsiębiorstwa organizujące pokazy barmańskie są bardzo elastyczne przez co mogą funkcjonować na terenie całego kraju – oczywiście za odpowiednią opłatą związaną z transportem.

Pokaz barmański jest najatrakcyjniejszym sposobem na zapewnienie gościom pozytywnych wrażeń podczas ważnego wydarzenia np. wesela. Każdy ruch wykonywany przez barmanów jest profesjonalnie zsynchronizowany z muzyką, a całość pokazy trwa ok. 30minut.
Oferowany pokaz barmański może kończyć się wieloma wersjami zdarzeń zaczynając od pokazów ognia, a na wybuchu fajerwerk kończąc.
W zależności od planów oraz organizacji całego eventu cena pokazu barmańskiego może wynosić nawet kilka tysięcy złotych.