Należysz do osób żądnych przygód, które czerpią z życia pełnymi garściami? Cechuje Cię zwariowane usposobienie i lubisz pokonywać swoje słabości? Jeśli tak to skoki spadochronowe Katowice to idealna rozrywka dla Ciebie!

Skoki w tandemie to sport ekstremalny i warto doświadczyć chociaż jego namiastki ten jeden raz w życiu. A być może okaże się to dla Was niesamowitym przeżyciem, które chcielibyście powtórzyć? Taki skok z ogromnej wysokości, około czterech tysięcy metrów i ten moment spadania z prędkością około 200km/h dostarczy wielu wrażeń i solidnego zastrzyku adrenaliny. Doświadczenie instruktorów i ich wysokie kwalifikacje gwarantują bezpieczeństwo. Tym w ogóle nie trzeba się martwić, a należy się skupić na doznaniach – naprawdę jedynych w swoim rodzaju! Istnieje możliwość nagrania skoku na płycie DVD wraz ze zdjęciami, to piękna pamiątka, do której z chęcią będziemy wracać wspomnieniami.

A może masz ochotę sprawić komuś taki niezwykle oryginalny prezent? Zrób to jeśli masz pewność, że to ucieszy daną osobę, a będzie Ci ona dozgonnie wdzięczna!