Po chwili zastanowienia, Stahl podała przez radio wymyślony przebieg zdarzeń: otóż Cameron się nie pojawił, za to przyszła córka Zobelle? kazała Edmundowi ją odprawić, ale zaraz za nią przyszła Gemma Morrow i strzeliła do niej, a następnie z broni agentki, którą jej zabrała zastrzeliła uciekającego Edmonda?wszystko to słyszał, mający w samochodzie policyjne radio, Cameron Heys.
Czekający na ulicy Świeżak zobaczył jak nagle pojawiły się siły policyjne i federalne ?pod broną weszli do domu, gdzie niedawno weszła także Gemma?nie widząc jej na zewnątrz wsiadł na motor i odjechał. Niedaleko także był Cameron i widział całą policyjną akcję i odjeżdżającego chłopaka?zapłakany ojciec martwego chłopaka pojechał za Świeżakiem?
Ethan Zobelle zdecydował się w końcu jechać nie czekając na córkę (Alwarez bardzo nalegał), wyszedł z domu wsiadł do samochodu i jego obstawa z ludzi Mayów i odjechali?Juice wykonał jeden telefon, po którym w siedzibie Samcro nastąpiło ogólne poruszenie: wszyscy, którzy nie byli oddelegowani do pilnowania kobiet i dzieci, zabrali broń powsiadali na swoje maszyny i ruszyli na spotkanie z Zobelle?